Więcej o szkoleniu

Marek Dragosz, będąc trenerem Reprezentacji Polski AMP futbolu, prezesem fundacji Keepers Foundation, a także delegatem FIFA ds. szkolenia bramkarzy, zwiedził w celach piłkarskich ponad 100 krajów! Poznawał i pracował z wieloma zespołami i zawodnikami zróżnicowanymi pod względem poziomu, wieku, sytuacji ekonomicznej i kultury. To wszystko sprawia, że jego wiedza i doświadczenie w zakresie przywództwa, samorozwoju czy też budowania relacji są czymś unikalnym. W tym szkoleniu dzieli się z Wami tym wszystkim.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

 • Co jest kluczowe w budowaniu zespołu?
 • Jak być liderem dla swoich podopiecznych?
 • W jaki sposób kształtować nawyki pomocne w rozwoju?
 • Jak znaleźć balans i priorytety w życiu?
Darmowe lekcje:
Lekcja 3: Przywództwo

Czy czujesz się liderem? Jakimi cechami powinien charakteryzować się lider? Jakich cech i umiejętności Ci brakuje? Czy wiesz jak je rozwijać?

cena: 99,00 zł
Kup dostęp
Wykupując nasze szkolenie uzyskujesz pełny, nieograniczony czasowo dostęp do wszystkich materiałów!
7 lekcji video

120 minut edukacji, inspiracji i dobrych praktyk.

Interaktywny test

Po zrealizowaniu wszystkich lekcji, podejdziesz do quizu, który pozwoli Ci utrwalić i sprawdzić nabytą wiedzę. Pozytywny wynik będzie podstawą do wydania certyfikatu WSZiC i AT. 

Certyfikat uczestnictwa

Po zdaniu quizu kończącego szkolenie, otrzymasz certyfikat uczestnictwa, wystawiony przez Wydział Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu oraz Wydawnictwo „Asystent Trenera” - patronów merytorycznych platformy Szkolenia.wGrze.pl.

Zapraszamy do szkolenia!
Kup dostęp
Dokładny program szkolenia:
Moduł 1: Kim jest Marek Dragosz?
Moduł 2: Zarządzanie zespołem

Czym dla Ciebie jest zespół? W jaki sposób dobierasz ludzi? Jak zaczynasz pracę z zespołem? W jaki sposób komunikujesz się z podopiecznymi? W jaki sposób motywujesz ich? Na czym według Ciebie polega indywidualne podejście do zawodnika?

Moduł 3: Przywództwo

Czy czujesz się liderem? Jakimi cechami powinien charakteryzować się lider? Jakich cech i umiejętności Ci brakuje? Czy wiesz jak je rozwijać?

Moduł 4: Radzenie sobie z porażkami i kryzysami

Jak radzisz sobie z porażkami (nie chodzi tylko o wynik)? Co Ci pomaga w sytuacjach, gdy do nich dochodzi? Czy pamiętasz jakieś porażki, które dużo Cię nauczyły? Jak pomagasz swoim podopiecznym radzić sobie z porażkami? Czy masz jakieś sprawdzone taktyki radzenia sobie z kryzysem?

Moduł 5: Motywacja

Co Cię najbardziej motywuje do działania? W jaki sposób motywujesz się, gdy poziom motywacji i zaangażowania spada? W jaki sposób starasz się motywować swoich podopiecznych - na szkoleniach lub w zespole? Jakiej rady z zakresu motywacji mógłbyś udzielić młodym trenerom?

Moduł 6: Nawyki

Czy masz jakieś swoje nawyki, z których jesteś dumny, bo wpływają na Twój rozwój lub dobre samopoczucie? Jakich nawyków Ci brakuje? Co jest barierą w ich osiągnięciu? Czy są takie nawyki, których bezskutecznie starasz się oduczyć? Co jest główną barierą? Czy są jakieś nawyki nad którymi pracujesz z podopiecznymi, wierząc, że pomogą im w osiągnięciu sukcesu? Czy zgadzasz się, że nawyki powinny być jednym z fundamentalnych elementów przygotowania młodych sportowców do poziomu mistrzowskiego?

Moduł 7: Life-work balance

Czy potrafisz sobie z tym radzić? W jaki sposób starać się szukać tego balansu? Co podpowiadasz swoim podopiecznym w zakresie balansu praca/życie?

Co wyróżnia nasze szkolenia?

„Dla poprawy formy fizycznej, lepiej jest robić 5 pompek dziennie, niż raz w miesiącu zrobić ich 500. Podobnie jest z edukacją!”

 • - mikroedukacja – 10-12minutowe filmiki do odtworzenia w każdej chwili i z dowolnego odtworzenia,
 • - wykładowcy – eksperci/mentorzy z sukcesami w tematyce, którą omawiają,
 • - jeden kurs – jeden temat – konkretna dawka wiedzy,
 • - dużo praktycznej wiedzy, przykładów i inspiracji,
 • - certyfikat Wydziału Sportu WSZiC i Wydawnictwa “Asystent Trenera”.
Korzyści ze szkolenia
 • Poznasz cechy skutecznego przywódcy oraz dowiesz się jak efektywnie delegować liderowanie oraz co ma wpływ na autorytet trenera.
 • Poznasz tajniki radzenia sobie z porażkami, kryzysami.
 • Nauczysz się motywować siebie, a także swoich podopiecznych.
 • Zwiększysz świadomość siebie, tj. Twoich codziennych zachowań, wyborów, ale także nawyków Twoich podopiecznych.
 • Dowiesz się jak można efektywnie łączyć pracę z życiem prywatnym w sporcie.
Marek Dragosz
slide
Marek Dragosz

Mówca motywacyjny. Trener piłki nożnej. Specjalista treningu bramkarskiego. Prelegent wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą. Swoimi doświadczeniami dzielił się w ponad stu krajach całego świata w tym w tak egzotycznych miejscach jak Indonezja, Malezja, Tanzania, Nigeria, Burkina Faso, Rwanda, Sierra Leone, Botswana czy Dominikana. Odwiedził ponad 30 topowych klubów piłkarskich w całej Europie. Trener reprezentacji Polski w ampfutbolu, z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy oraz czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata. Organizator imprez i akcji charytatywnych. Fundator "Keepers Foundation", pomagającej dzieciom na całym świecie.

 • Masz już konto? Zaloguj się!
 • Nie masz konta? Dołącz do nas!
Załóż nowe konto